Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Opis
W zestawie otrzymujemy:
* cтрайкбольный аналог SMG8
* magazynek (44 kulek)
* gwint do tłumika dźwięku (14mm CCW)
UWAGA! Kolimator, latarka, zawieszenie, oraz tłumik dźwięku przedstawiony na zdjęciach tylko w celach poglądowych. Można je dokupić osobno.
Każdy AEG przechodzi przegląd zerowy! Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200.
*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Blow Back | Так |
| Hop-Up | Регульований |
| System | Open Bolt |
| Вид вогню | одиничний, автоматичний |
| Довжина [mm] | 419/645 mm |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 184 mm |
| Ємність магазину | 44 куль |
| Матеріал виготовлення | нейлон, метал |
| Матеріал магазину | Метал |
| Швидкість вильоту кульки (м/с) | 107 |
| Тип магазину | Green Gas |
| Кульки | .20g, .23g |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1.14 J |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |

![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 2](https://images.prom.ua/1406051115_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 3](https://images.prom.ua/1406051116_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 1](https://images.prom.ua/1406051114_w0_h430_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 4](https://images.prom.ua/1406051117_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 5](https://images.prom.ua/1406051118_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 6](https://images.prom.ua/1406051120_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 7](https://images.prom.ua/1406051121_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 8](https://images.prom.ua/1406051122_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 9](https://images.prom.ua/1406051123_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкболу), фото 10](https://images.prom.ua/1406051124_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
