Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу)
Виробник: Specna Arms; Колір: Full-Tan; Версія гирбокса: Gearbox v2; Blow Back: Ні
Дополнительные характеристики. Скорость вылета шара [m/s]: ~ 370/~ 310FPS; Материал изготовления: ZnAl + сталь + пластик; Диаметр подшипников [mm]: 8мм; Тип: AEG; Вместимость магазина: 125; Hop-Up: Есть; Вид огня : Автоматический, Одиночный; Вид магазина : Механический магазин; АКБ в комплекте : Нет; Коннектор: Тамия небольшие DEANS/Т-Connect; Вид резьбы: 14mm CCW; Система быстрой замены пружины: Да; Длина внутреннего стволика [mm] : 300; Длина: 685-770mm; Длина [мм]: 685-770; аналогм электрические: Винтовки/Карабины; Вес : 2465g
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specna Arms |
| Blow Back | Немає |
| Версія гирбокса | Gearbox v2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Up | Так |
| АКБ в комплекті | Немає |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Діаметр підшипників [mm] | 8мм |
| Довжина | 685-770mm |
| Довжина [мм] | 685-770 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 300 |
| Ємність магазину | 125 |
| Конектор | Тамія невеликі DEANS/Т-Connect |
| Матеріал виготовлення | ZnAl + сталь + пластик |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Система швидкої заміни пружини | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | ~ 370/~ 310FPS |
| Тип | AEG |
| Тип магазину | Механічний магазин |
| Тип різьби зовнішнього стволика | 14mm CCW |
| Колір | Full-Tan |
| моделях електричні | Винтовки/Корабіни |

![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 2](https://images.prom.ua/2391897458_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 3](https://images.prom.ua/2391897459_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 1](https://images.prom.ua/2391897457_w0_h430_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 4](https://images.prom.ua/2391897460_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 5](https://images.prom.ua/2391897461_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 6](https://images.prom.ua/2391897462_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 7](https://images.prom.ua/2391897188_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 8](https://images.prom.ua/2391897189_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 9](https://images.prom.ua/2391897190_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E11 EDGE™ Full-Tan [Specna Arms] (для страйкболу), фото 10](https://images.prom.ua/2391897191_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
