Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specna Arms |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Blow Back | Немає |
| Hop-Up | Так |
| wydajnością prądową | AEG |
| АКБ в комплекті | Немає |
| Версія гирбокса | коробка передач V2 |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Діаметр підшипників [mm] | 8мм |
| Довжина | 570-660mm |
| Довжина [мм] | 570-660 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 210 |
| Ємність магазину | 125 |
| Конектор | Так |
| Матеріал виготовлення | ZnAl + сталь + пластик |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Система швидкої заміни пружини | DEANS / T-connectTamiya mały |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | ~ 370/~ 310 FPS |
| Тип | 14mm CCW |
| Тип магазину | Механічний магазин |
| Тип різьби зовнішнього стволика | Так |

![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 2](https://images.prom.ua/2391911104_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 3](https://images.prom.ua/2391911105_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 1](https://images.prom.ua/2391911103_w0_h430_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 4](https://images.prom.ua/2391911106_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 5](https://images.prom.ua/2391911107_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 6](https://images.prom.ua/2391911108_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 7](https://images.prom.ua/2391911109_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 8](https://images.prom.ua/2391911110_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 9](https://images.prom.ua/2391911111_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E12 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 10](https://images.prom.ua/2391911112_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
