Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specna Arms |
| Blow Back | Немає |
| Версія гирбокса | Gearbox v2 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Up | Так |
| wydajnością prądową | AEG |
| АКБ в комплекті | Немає |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Діаметр підшипників [mm] | 8мм |
| Довжина | 570-665mm |
| Довжина [мм] | 570-665 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 320 |
| Ємність магазину | 250 |
| Матеріал виготовлення | Пластик + цинк і алюмінієвий сплав сталь |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116/94 |
| Тип | 14mm CCW |
| Тип магазину | бункерний магазин |
| Тип різьби зовнішнього стволика | Так |

![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 2](https://images.prom.ua/2391909868_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 3](https://images.prom.ua/2391909869_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 1](https://images.prom.ua/2391909867_w0_h430_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 4](https://images.prom.ua/2391909870_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 5](https://images.prom.ua/2391909871_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 6](https://images.prom.ua/2391909872_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 7](https://images.prom.ua/2391909873_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 8](https://images.prom.ua/2391909874_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 9](https://images.prom.ua/2391909875_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-C21 PDW CORE™ - czarna [Specna Arms] (для страйкболу), фото 10](https://images.prom.ua/2391909876_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
