Страйкбольный аналог karabinka AVALON UR.15 CQB
Najnowsza linia аналогов karabinków Avalon produkcji cenionej marki Vega Force Company to efekt spotkania perfekcyjnego wykonania zewnętrznego, z równie doskonałym wnętrzem. Dbałość o szczegóły widać tu w każdym elemencie - począwszy od czubka tłumika płomienia, aż po stopkę kolby. airsoft аналогов z serii Avalon zostały stworzone z myślą o postawieniu na najwyższej półce rynku airsoftowych AEG.
Konstrukcja karabinka to oczywiście full metal (stop aluminium), dodatkiem są elementy ze stali, takie jak tłumik płomienia, klapka wyrzutnika łusek, pierścień prowadnicy kolby, czy manipulatory. Na korpusie umieszczono efektowne oznaczenia Avalon Weapons Works. Ze wzmacnianego polimeru wykonano chwyt pistoletowy o antypoślizgowej, chropowatej fakturze, osłonę spustu, oraz regulowaną, teleskopową kolbę.
Nad tematem kolby warto pochylić się na dłużej, ponieważ w airsoft аналог Avalon zastosowano autorską, opatentowaną przez VFC kolbę QRS (Quick Response System). Kolba QRS posiada miejsce na akumulator, zaczepy do pasa nośnego, wygodną stopkę oraz krótką szynę RIS 22mm. Aby dostać się do wnętrza kolby w celu podpięcia akumulatora nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Kolbę wykonano z wysokiej jakości, mocnego polimeru, posiada ona również nowego typu dźwignię regulacji długości.
Kolejne ciekawe elementy zewnętrzne w airsoft аналог Avalon to:
- osłona spustu QRS Thumbrest
- obustronny selektor trybu ognia
- obustronna, powiększona rączka przeładowania Crusader
Dostęp do komory hop-up uzyskujemy po odciągnięciu rączki przeładowania, cieszy również działający bolt-catch.
привод wyposażono w długą, grzbietową szynę montażową RIS 22mm oraz modułowy chwyt przedni w systemie KeyMod Hybrid. Dzięki nim mamy możliwość zaopatrzenia karabinka w całą gamę akcesoriów dodatkowych, począwszy od optyki, przez chwyty i oświetlenie taktyczne, aż po laserowe wskaźniki celu.
Sercem oraz kluczowym elementem wszystkich аналогов Avalon jest doskonale spasowany oraz drobiazgowo zaprojektowany gearbox ECS Avalon! Cechy gearboxa ECS Avalon to:
- szkielet ECS
- wbudowany MOSFET
- wzmocniony tłok ze specjalnych materiałów z aluminiową głowicą CNC
- specjalnego typu, bardzo lekki cylinder
- stalowa, łożyskowana prowadnica sprężyny ECS
- 8mm łożyska kulkowe Ultra High Speed
- komplet stalowych kół zębatych High Speed
- język spustowy Competition Vertical Trigger
- aluminiowa dysza CNC
- wzmocniony tappet plate
- styki odporne na temperaturę
- system szybkiej wymiany sprężyny
Całość napędza silnik High Torque. Celne strzały zapewni wewnętrzna lufa precyzyjna o średnicy 6,03mm.
Do airsoft аналогов dołączono wykonany z polimeru magazynek QRS typu mid-cap o pojemności 120 kulek.
Uwaga! Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.
W zestawie znajduje się:
- airsoft аналог magazynek
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VFC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Blow Back | Немає |
| Hop-Up | Так |
| MOSFET | Так |
| АКБ в комплекті | Немає |
| Швидка вешенная пружинна система | Так |
| Версія gearbox | Модифікована коробка передач V2 |
| Вага | 2350 g |
| Вага [g] | 2350 |
| Вид вогню | Одиничний вогонь, безперервний |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 |
| Довжина | 720-800 мм |
| Довжина [мм] | 720/800 |
| Ємність магазину | 120 |
| Конектор | Тамія маленька |
| Матеріал виготовлення | Відомий + сталь + пластик |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Швидкість вильоту кулі | ~ 400 FPS. |
| Швидкість вильоту кульки [FPS] | ~ 400. |
| Тип | Електричний |
| Тип магазину | магазин Mid-Cap |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип різьби зовнішнього стволика | 14 мм CCW |
| Колір | Половина TANа |

![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 2](https://images.prom.ua/3482984170_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 3](https://images.prom.ua/3482984171_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 1](https://images.prom.ua/3482984168_w0_h430_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 4](https://images.prom.ua/3482984172_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 5](https://images.prom.ua/3482984174_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 6](https://images.prom.ua/3482984175_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 7](https://images.prom.ua/3482984176_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 8](https://images.prom.ua/3482984177_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 9](https://images.prom.ua/3482984178_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka AVALON TB01.CQB Half Tan [VFC] (для страйкболу), фото 10](https://images.prom.ua/3482984179_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
