Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
CM.041 to bardzo dobrze znany model pistoletu maszynowego, cieszący się dużą popularnością wśród graczy ASG. Swoją popularność zawdzięcza bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Metalowy korpus wraz z zespołem lufy i nylonowy chwyt pistoletowy wraz z łożem, z którego wykonano elementy zewnętrzne dobrze odwzorowują materiał używany do produkcji prawdziwych pistoletów. Kompaktowa konstrukcja z teleskopową regulowaną kolba, sprawia że poruszanie się w ciasnych pomieszczeniach, jest prostsze niż w przypadku broni długiej. Dwustronny przełącznik rodzaju ognia pozwala na operowanie airsoft аналог zarówno osobom prawo i leworęcznym. Miejsce na akumulator mieści się w łożu przednim. W airsoft аналог po odciągnięciu rączki przeładowania otwiera się okno wyrzutu łusek, za którym kryje się regulacja systemu hop-up.
Pistolet w nowej konfiguracji HIGH-SPEED posiada siłę wystrzału około 330 fps i w połączeniu z akumulatorem LiPo szybkostrzelność około 25 rps. Zostało to uzyskane dzięki zmianom zastosowanym w mechanizmie stosując części o podwyższonej wytrzymałości, takie jak:
· wzmocniony szkielet V2
· tłok z pełną stalową szczęką
· stalowe koła zębate o przełożeniu 13:1
· aluminiowy "cichy" zestaw głowic (łożyskowana głowica tłoka, podwójne uszczelniona głowica cylindra)
· łożyskowana prowadnica sprężyny
· silnik high-speed
W zestawie otrzymujemy:
· привод SMG
· magazynek mid-cap o pojemności 130 kulek
Każdy AEG przechodzi przegląd zerowy! Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200.
Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej. Informujemy że akumulator z zestawu nie gwarantuje długiej i efektywnej pracy mechanizmu airsoft аналог
Pistolet w nowej konfiguracji HIGH-SPEED posiada siłę wystrzału około 330 fps i w połączeniu z akumulatorem LiPo szybkostrzelność około 25 rps. Zostało to uzyskane dzięki zmianom zastosowanym w mechanizmie stosując części o podwyższonej wytrzymałości, takie jak:
· wzmocniony szkielet V2
· tłok z pełną stalową szczęką
· stalowe koła zębate o przełożeniu 13:1
· aluminiowy "cichy" zestaw głowic (łożyskowana głowica tłoka, podwójne uszczelniona głowica cylindra)
· łożyskowana prowadnica sprężyny
· silnik high-speed
W zestawie otrzymujemy:
· привод SMG
· magazynek mid-cap o pojemności 130 kulek
Każdy AEG przechodzi przegląd zerowy! Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200.
Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej. Informujemy że akumulator z zestawu nie gwarantuje długiej i efektywnej pracy mechanizmu airsoft аналог
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyma |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | NIE |
| Версия gearbox | v.2 |
| Диаметр внутреннего стволика | 6,03 mm |
| Диаметр подшипников | 7 mm |
| Длина | 720 mm |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 220 mm |
| Емкость магазина | 130 шаров |
| Код | FB4060 |
| Материал | aluminium, nylon |
| Материал магазина | Сталь |
| Серийный номер | Да |
| Скорость вылета шара (м/с) | 110 |
| Тип магазина | механический |
| Тип огня | одиночный, автоматический |
| Тип подшипника | Стальные втулки |
| Тип разъема батареи | Маленькая Тамия |
| Цвет | Black |
| Шары | .23g, .25g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.2 J |

![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/2487350161_w0_h215_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/2487350162_w0_h215_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/2487350160_w0_h430_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/2487350163_w0_h215_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/2487350164_w0_h215_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/2487350165_w100_h100_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/2487350166_w100_h100_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/2487350167_w100_h100_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/2487350168_w100_h100_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
![CM.041J HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/2487350169_w100_h100_cm041j-high-speed-cyma.jpg)
