Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
JG0452 wyprodukowany przez firmę [WORKS J.G.] jest airsoft аналог pistoletu maszynowego. Korpus wykonany jest z abs-u dobrze imitującego metal. Страйкбольный аналог posiada wysuwaną metalową kolbę. Podobnie jak w ostrym odpowiedniku, cтрайкбольный аналог posiada 2 tryby ognia; pojedynczy i seria. Na wylocie lufy pistolet posiada gwint pozwalający na montaż tłumika dźwięku, który znajduje się w zestawie.
W zestawie otrzymujemy:
* привод pistoletu maszynowego z tłumikiem (objętą 12 miesięczną gwarancją)
* metalowy magazynek hi-cap
* baterię 7,2V, 500 mAh objętą gwarancją rozruchową.
* ładowarkę objętą gwarancją rozruchową
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | J.G. |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Версия батареи | cube |
| Вид огня | одиночный, автоматический |
| Вольтаж АКБ [V] | 7.2V |
| Длина [mm] | 535 |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 150 |
| Емкость магазина | 400 |
| Материал | ABS, алюминий |
| Материал магазина | Сталь |
| Объем АКБ [mAh] | 500mAh |
| Серийный номер | Да |
| Скорость вылета шара fps | 300 |
| Тип аккумулятора | NiMH |
| Тип аккумуляторных ячеек | mini |
| Тип магазина | бункерный |
| Тип подшипников | Поликарбонатные втулки |
| Цвет | Black |
| Шары | .23g, .20g |
| Энергия вылета шара (J) | 0.84J |

![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1406051126_w0_h215_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1406051127_w0_h215_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1406051125_w0_h430_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1406051128_w0_h215_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1406051129_w0_h215_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1406051130_w100_h100_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1406051131_w100_h100_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1406051132_w100_h100_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1406051133_w100_h100_jg0452-works-jg.jpg)
![JG0452 [WORKS J.G.] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1406051134_w100_h100_jg0452-works-jg.jpg)
