Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
Nowy karabin snajperski firmy APS, wykonany jest z lekkiego stopu a łoże z wytrzymałego polimeru.
Страйкбольный аналог posiada regulację systemu hop-up, regulację spustu oraz baki policzkowej. Co w połączeniowy z lufą wewnętrzną o średnicy 6.03mm i długości 610mm podpartej w 6 punktach daje nam niezwykle celną poręczną i wygodną snajperkę.
Czterotaktowy zamek pracuje niezwykle płynnie i pewnie, współpracuje on z nowoczesnym systemem podawania kulek oraz bez-szczękowym magazynkiem.
Nad zamkiem znajduje się szyna montażowa w standardzie RIS, pozwalającą na zamontowanie dowolnego przyrządu celowniczego.
W zestawie otrzymujemy:
* привод M40A3 objętą 6 miesięczną gwarancją
* magazyneki na 45 kulek
UWAGA! Zdjęcia przedstawiające zamontowany dwójnóg i lunetę wykonane poglądowo. Zestaw nie zawiera tych elementów.
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид огня | Одиночный |
| Диаметр внутреннего стволика [mm] | 6,03 мм |
| Длина [mm] | 1140 мм |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 510 мм |
| Емкость магазина | 45 шаров |
| Количество магазинов в комплекте [шт] | 1 шт. |
| Материал | полимер, алюминий |
| Нет | Регулируемый |
| Скорость вылета шара (м/с) | 130 |
| Шары | .30g, .32g, .36g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.68 Дж |

![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1402436127_w0_h215_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1402436129_w0_h215_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1402436125_w0_h430_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1402436130_w0_h215_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1402436131_w0_h215_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1402436132_w100_h100_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1402436133_w100_h100_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1402436134_w100_h100_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1402436135_w100_h100_apm40a3-spring-sniper.jpg)
![APM40A3 Spring Sniper Rifle - Black [APS/Hakkotsu] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1402436136_w100_h100_apm40a3-spring-sniper.jpg)
