Страйкбольный аналог karabinka SC.807
Solidna konstrukcja firmy Double Bell, karabinek SC.807. Karabinek został skonstruowany w większej mierze z wzmocnionego polimeru, w skład którego wchodzi dolne body i kolba. Metalowymi częściami natomiast są: Górna część body, dźwignia przeładowania, przyrządy celownicze, lufa zewnętrzna, oraz chwyt przedni.
Na górnym zamku znajduje się standardowa szyna RIS(22mm.) o długości 42cm pozwalająca na montaż wielu akcesoriów, chwyt przedni zaś został oparty na systemie montażowym typu MLOK.
Страйкбольный аналог posiada również działający Bolt Catch o charakterystycznym, głośnym metalicznym dźwięku. Dodatkowym atutem airsoft аналог jest również składana oraz wysuwana kolba pozwalająca na dostosowanie do preferencji użytkownika.
Cechy airsoft аналог - polimerowa konstrukcja wzmocniona włóknem nylonowym Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki. W zestawie znajduje się: - airsoft аналог magazynek hi-cap
- spora ilość elementów metalowych
- chwyt przedni, trzystronnie zabudowany systemem MLOK.
- regulowana i składana kolba
- system szybkiej wymiany sprężyny
- instrukcja obsługi
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bell |
| Пользовательские характеристики | |
| Blow Back | Нет |
| Hop-Up | Да |
| MOSFET | Нет |
| АКБ в комплекте | Нет |
| Быстрая вешенная пружинная система | Да |
| Версия gearbox | V2 |
| Вес | 3270 g |
| Вес [g] | 3270 |
| Вид огня | Одиночный огонь, непрерывный |
| Диаметр подшипников [mm] | 7 мм |
| Длина | 690/880/940 |
| Длина [мм] | 690/880/940 |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 340 |
| Емкость магазина | 300 |
| Коннектор | Тамия маленькая |
| Материал изготовления | Пластиковый + металл |
| Серія зброї | SCAR-серія |
| Скорость вылета шара | ~ 390 FPS. |
| Скорость вылета шара [FPS] | ~ 390. |
| Тип | Электрический |
| Тип магазина | магазин Hi-Cap |
| Тип резьбы внешнего ствола | Левша 14 мм |
| Цвет | TAN |
| Электрические модели | Винтовки/карабинас |

![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/3482977090_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/3482977091_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/3482977089_w0_h430_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/3482977092_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/3482977093_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/3482977094_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/3482977095_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/3482977096_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/3482977097_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SC.807 [Double Bell / DBoys] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/3482977098_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
