Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
G-55 jest bardzo dobrze wykonaną airsoft аналог MP5K wyprodukowaną przez firmę [WELL TGG]. Korpus wykonany z abs-u dobrze imitującego metal oraz polimer. PM posiada tak jak ostry odpowiednik tryb ognia pojedynczy i serię. Wystrzelenie całego magazynka na trybie auto za jednym zamachem wywołuje uśmiech od ucha do ucha!
W zestawie otrzymujemy:
* привод G55
* magazynek zasilany green gazem
Każda cтрайкбольный аналог przechodzi przegląd zerowy. Jest sprawdzana i przestrzeliwana na chronometrze firmy XCORTECH X3200
W zestawie otrzymujemy:
* привод G55
* magazynek zasilany green gazem
Każda cтрайкбольный аналог przechodzi przegląd zerowy. Jest sprawdzana i przestrzeliwana na chronometrze firmy XCORTECH X3200
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WELL |
| Пользовательские характеристики | |
| Blow Back | Да |
| Вид огня | одиночный, автоматический |
| Длина [mm] | 300 мм |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 100 мм |
| Емкость магазина | 21 шар |
| Материал изготовления | ABS |
| Скорость вылета шара (м/с) | 85 |
| Тип магазина | Green Gas |
| Цвет | Черный |
| Шары | .20g, .23g |
| Энергия вылета шара (J) | 0.73 Дж |

![G-55 [WELL] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1406051950_w0_h215_g-55-well-dlya.jpg)
![G-55 [WELL] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1406051951_w0_h215_g-55-well-dlya.jpg)
![G-55 [WELL] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1406051949_w0_h430_g-55-well-dlya.jpg)
![G-55 [WELL] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1406051952_w0_h215_g-55-well-dlya.jpg)
![G-55 [WELL] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1406051953_w0_h215_g-55-well-dlya.jpg)
