Opis
G-11 wyprodukowany przez firmę [WELL TGG] jest airsoft аналог pistoletu maszynowego M11. Bardzo dobrze wykonany klon airsoft аналогов gazowej KSC M11A1. Korpus wykonany z abs-u dobrze imitującego metal, wysuwana metalowa kolba. Pistolet posiada tak jak ostry odpowiednik tryb ognia pojedynczy i seria. Wystrzelenie całego magazynka na trybie auto za jednym zamachem wywołuje uśmiech od ucha do ucha!
Pistolet posiada na wylocie metalowy gwint pozwalający na montaż tłumika dźwięku.
W zestawie otrzymujemy:
* привод G11 ( objętą 6 miesięczną gwarancją )
*metalowy magazynek zasilany green gazem ( objęty 6 miesięczną gwarancją )
Każda cтрайкбольный аналог przechodzi przegląd zerowy. Jest sprawdzana i przestrzeliwana na chronometrze firmy XCORTECH X3200
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WELL |
| Пользовательские характеристики | |
| Blow Back | Да |
| Вид огня | одиночный, автоматический |
| Длина [mm] | 460 мм |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 110 мм |
| Емкость магазина | 32 шара |
| Материал изготовления | Пластик |
| Скорость вылета шара (м/с) | 91 |
| Тип магазина | Green Gas |
| Цвет | Черный |
| Шары | .20g, .23g |
| Энергия вылета шара (J) | 0.84 Дж |

![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1862487865_w0_h215_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1862487866_w0_h215_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1862487864_w0_h430_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1862487867_w0_h215_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1862487868_w0_h215_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1862487869_w100_h100_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1862487870_w100_h100_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1862487871_w100_h100_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1862487872_w100_h100_g-11-well-dlya.jpg)
![G-11 [WELL] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1862487873_w100_h100_g-11-well-dlya.jpg)
