Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
058 - jest airsoft аналог brytyjskiego pistoletu maszynowego STEN MKII opracowanego w 1942r. wzorując się ogólnie na niemieckim MP40.
Po bardzo drogiej airsoft аналог Stena wykonanej przez VIVA ARMS, aktualnie oferujemy następną airsoft аналогов Stena tym razem wykonaną przez firmę Airsoft Gun Manufacturer. Konstrukcyjne airsoft аналогов są prawie identyczne obie zostały wykonana ze stali, obrobione na maszynie numerycznej CNC. W airsoft аналог 058-a poprawiono system hop up, który posiada regulację oraz zastosowano akumulator Ni-Mh chowany w rurce kolby. Страйкбольный аналог 058 posiada zmodyfikowany gearbox v.7 w którym znajdują się stalowe zębatki osadzone na polikarbonowych łożyskach ślizgowych. Страйкбольный аналог wykorzystuje magazynek typu low cap, o pojemności 50BB dedykowany do MP007 czyli airsoft аналогов MP40. Sten z TGG M-a proponuje nam to samo co VIVA ARMS, tyle że cenowo jest zdecydowanie lepszą ofertą dla wszystkich rekonstruktorów i graczy ASG. Akumulator chowany jest do kolby której demontaż odbywa się poprzez odkręcenie kluczem imbusowym z zestawu - patrz zdjęcie
W zestawie otrzymujemy :
* привод objętą 12 miesięczną gwarancją.
* magazynek typu low-cap o pojemności 55 kulek objęty 12 miesięczną gwarancją.
* akumulator Ni-Mh 8,4V o pojemności 1100 mAh,
* ładowarkę
* ładownicę do kulek
Każdy AEG przechodzi przegląd zerowy! Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200
Po bardzo drogiej airsoft аналог Stena wykonanej przez VIVA ARMS, aktualnie oferujemy następną airsoft аналогов Stena tym razem wykonaną przez firmę Airsoft Gun Manufacturer. Konstrukcyjne airsoft аналогов są prawie identyczne obie zostały wykonana ze stali, obrobione na maszynie numerycznej CNC. W airsoft аналог 058-a poprawiono system hop up, który posiada regulację oraz zastosowano akumulator Ni-Mh chowany w rurce kolby. Страйкбольный аналог 058 posiada zmodyfikowany gearbox v.7 w którym znajdują się stalowe zębatki osadzone na polikarbonowych łożyskach ślizgowych. Страйкбольный аналог wykorzystuje magazynek typu low cap, o pojemności 50BB dedykowany do MP007 czyli airsoft аналогов MP40. Sten z TGG M-a proponuje nam to samo co VIVA ARMS, tyle że cenowo jest zdecydowanie lepszą ofertą dla wszystkich rekonstruktorów i graczy ASG. Akumulator chowany jest do kolby której demontaż odbywa się poprzez odkręcenie kluczem imbusowym z zestawu - patrz zdjęcie
W zestawie otrzymujemy :
* привод objętą 12 miesięczną gwarancją.
* magazynek typu low-cap o pojemności 55 kulek objęty 12 miesięczną gwarancją.
* akumulator Ni-Mh 8,4V o pojemności 1100 mAh,
* ładowarkę
* ładownicę do kulek
Każdy AEG przechodzi przegląd zerowy! Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Версия gearbox | v.7 |
| Версия батареи | stick |
| Вид огня | ciągły |
| Вольтаж АКБ [V] | 8,4 V |
| Диаметр внутреннего стволика | 6,08 mm |
| Диаметр подшипников [mm] | 6 mm |
| Длина | 770 mm |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 220 mm |
| Емкость магазина | 55 шаров |
| Коннектор | Tamiya Mini |
| Материал магазина | Сталь |
| Объем АКБ [mAh] | 1100 mAh |
| Скорость вылета шара (м/с) | 98 |
| Тип аккумулятора | NiMH |
| Тип аккумуляторных ячеек | mini |
| Тип магазина | механический малой вместительности |
| Цвет | Black |
| Шары | .20g, .23g |
| Энергия вылета шара (J) | 0,95 J |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Сталь |

![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/2337475303_w0_h215_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/2337475304_w0_h215_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/2337475302_w0_h430_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/2337475305_w0_h215_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/2337475306_w0_h215_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/2337475307_w100_h100_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/2337475308_w100_h100_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/2337475309_w100_h100_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/2337475310_w100_h100_058-airsoft-gun.jpg)
![058 [Airsoft Gun Manufacturer] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/2337475311_w100_h100_058-airsoft-gun.jpg)
