Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
MB-01 OLIVE [WELL TGG] jest airsoft аналог sprężynową. airsoft аналогов sprężynowe wymagają każdorazowego przeładowania (naciągnięcia sprężyny przed oddaniem strzału. Страйкбольный аналог wykonana jest z metalu z łożem z wysokiej jakości tworzywa, co znacząco wpływa na realizm odwzorowania. Kolba została wyposażona w regulowaną stopkę i poduszkę policzkową.
W zestawie otrzymujemy:
* привод objętą 6 miesięczną gwarancją
* trzy magazynki na 25 kulek
* jedną szybko-ładowarkę do kulek
UWAGA! Zdjęcia przedstawiające zamontowany dwójnóg i lunetę wykonane poglądowo. Zestaw nie zawiera tych elementów.
W zestawie otrzymujemy:
* привод objętą 6 miesięczną gwarancją
* trzy magazynki na 25 kulek
* jedną szybko-ładowarkę do kulek
UWAGA! Zdjęcia przedstawiające zamontowany dwójnóg i lunetę wykonane poglądowo. Zestaw nie zawiera tych elementów.
*
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WELL |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид огня | Одиночный |
| Диаметр внутреннего стволика [mm] | 6,08 мм |
| Длина [mm] | 1150 мм |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 500 мм |
| Количество магазинов в комплекте [шт] | 3 шт. |
| Материал | ABS, алюминий |
| Скорость вылета шара (м/с) | 128 |
| Шары | .23g, .25g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.64 Дж |

![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1402455207_w0_h215_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1402455208_w0_h215_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1402455206_w0_h430_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1402455209_w0_h215_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1402455210_w0_h215_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1402455211_w100_h100_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1402455212_w100_h100_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1402455213_w100_h100_mb01-olive.jpg)
![MB01 - OLIVE [WELL] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1402455214_w100_h100_mb01-olive.jpg)
