Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
MB-01/08 BLACK [WELL TGG] to hybryda dwóch modeli MB-01 oraz MB-08 jest airsoft аналог sprężynową (airsoft аналогов sprężynowe wymagają każdorazowego przeładowania(naciągnięcia sprężyny) przed oddaniem strzału). Страйкбольный аналог wykonana jest z metalu z łożem z wysokiej jakości tworzywa, co znacząco wpływa na realizm odwzorowania. Kolba została wyposażona w regulowaną stopkę i poduszkę policzkową.
Na uwagę zasługuje żłobiona lufa zaadoptowana z modelu karabinu snajperskiego serii MB-08, także produkcji WELL TGG
W zestawie otrzymujemy:
* привод objętą 6 miesięczną gwarancją
* 1 magazynek na 25 kulek
* 1 szybko-ładowarkę do kulek
Zdjęcia przedstawiające zamontowany dwójnóg i lunetę wykonane poglądowo. Zestaw nie zawiera tych elementów.
Na uwagę zasługuje żłobiona lufa zaadoptowana z modelu karabinu snajperskiego serii MB-08, także produkcji WELL TGG
W zestawie otrzymujemy:
* привод objętą 6 miesięczną gwarancją
* 1 magazynek na 25 kulek
* 1 szybko-ładowarkę do kulek
Zdjęcia przedstawiające zamontowany dwójnóg i lunetę wykonane poglądowo. Zestaw nie zawiera tych elementów.
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WELL |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид огня | Одиночный |
| Диаметр внутреннего стволика [mm] | 6,08 мм |
| Длина [mm] | 1150 мм |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 500 мм |
| Количество магазинов в комплекте [шт] | 1 шт. |
| Материал | ABS, алюминий |
| Скорость вылета шара (м/с) | 137 |
| Цвет | Черный |
| Шары | .25g, .28g, .30g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.88 Дж |

![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1402457374_w0_h215_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1402457375_w0_h215_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1402457373_w0_h430_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1402457376_w0_h215_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1402457377_w0_h215_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1402457378_w100_h100_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1402457379_w100_h100_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1402457380_w100_h100_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1402457381_w100_h100_mb0108-black.jpg)
![MB01/08 - BLACK [WELL] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1402457382_w100_h100_mb0108-black.jpg)
