Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
CM.700A jest airsoft аналог sprężynową (airsoft аналогов sprężynowe wymagają każdorazowego przeładowania - naciągnięcia sprężyny - przed oddaniem strzału). Страйкбольный аналог składa się z dwóch podstawowych części: osady wykonanej z polimeru oraz metalowego zespołu lufy z zamkiem i zespołem spustu. Osada oferuje użytkownikom zwiększoną ergonomię, regulowaną wysokość baki policzkowej oraz punkty mocowania pasa nośnego QD. Dodatkowo karabin wyposażony jest w szyny montażowe Picatinny pod lunetę celowniczą oraz wskaźnik laserowy lub noktowizor i adapter pod dwójnóg typu Harris.
W zestawie otrzymujemy :
· привод M40A5
· magazynek na 30 kulek
· szybką-ładowarkę do kulek
W zestawie otrzymujemy :
· привод M40A5
· magazynek na 30 kulek
· szybką-ładowarkę do kulek
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyma |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид огня | Одиночный |
| Диаметр внутреннего стволика [mm] | 6,08 mm |
| Длина [mm] | 1170 mm |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 380 mm |
| Емкость магазина | 30 шаров |
| Количество магазинов в комплекте [шт] | 1 шт. |
| Материал | алюминий, полимер, металл |
| Скорость вылета шара (м/с) | 119 |
| Шары | .30g, .32g, .36g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.41 J |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |

![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1402429765_w0_h215_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1402429766_w0_h215_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1402429764_w0_h430_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1402429767_w0_h215_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1402429768_w0_h215_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1402429769_w100_h100_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1402429772_w100_h100_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1402429773_w100_h100_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1862442528_w100_h100_cm700a-black.jpg)
![CM.700A - Black [CYMA] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1862442529_w100_h100_cm700a-black.jpg)
