Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
W zestawie otrzymujemy:
* cтрайкбольный аналог SMG8
* magazynek (44 kulek)
* gwint do tłumika dźwięku (14mm CCW)
UWAGA! Kolimator, latarka, zawieszenie, oraz tłumik dźwięku przedstawiony na zdjęciach tylko w celach poglądowych. Można je dokupić osobno.
Każdy AEG przechodzi przegląd zerowy! Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200.
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WE |
| Пользовательские характеристики | |
| Blow Back | Да |
| Hop-Up | Регулируемый |
| System | Open Bolt |
| Вид огня | одиночный, автоматический |
| Длина [mm] | 419/645 mm |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 184 mm |
| Емкость магазина | 44 шаров |
| Материал изготовления | нейлон, металл |
| Материал магазина | Металл |
| Скорость вылета шара (м/с) | 107 |
| Тип магазина | Green Gas |
| Шары | .20g, .23g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.14 J |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |

![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1406051115_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1406051116_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1406051114_w0_h430_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1406051117_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1406051118_w0_h215_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1406051120_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1406051121_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1406051122_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1406051123_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
![WE-R-M009 - Black [Wei-E Tech] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1406051124_w100_h100_we-r-m009-black.jpg)
