Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу)
Виробник: Specna Arms; Колір: хаос Серый; Версія гирбокса: Gearbox v2; Blow Back: Ні
Дополнительные характеристики. Скорость вылета шара [m/s]: ~ 370/~ 310 FPS; Материал изготовления: ZnAl + сталь + пластик; Диаметр подшипников [mm]: 8мм; Тип: AEG; Вместимость магазина: 125; Hop-Up: Есть; Вид огня : Автоматический, Одиночный; Вид магазина : Механический магазин; АКБ в комплекте : Нет; Коннектор: DEANS/Т-Connect, маленький Тамия; Вид резьбы: 14mm CCW; Система быстрой замены пружины: Да; Длина внутреннего стволика [mm] : 210; Длина: 570-660mm; Длина [мм]: 570-660; Вес : 2275g
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specna Arms |
| Blow Back | Немає |
| Версія гирбокса | Gearbox v2 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Up | Так |
| АКБ в комплекті | Немає |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Діаметр підшипників [mm] | 8мм |
| Довжина | 570-660mm |
| Довжина [мм] | 570-660 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 210 |
| Ємність магазину | 125 |
| Конектор | DEANS/Т-Connect, маленький Тамія |
| Матеріал виготовлення | ZnAl + сталь + пластик |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Система швидкої заміни пружини | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | ~ 370/~ 310 FPS |
| Тип | AEG |
| Тип магазину | Механічний магазин |
| Тип різьби зовнішнього стволика | 14mm CCW |

![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 2](https://images.prom.ua/2391911781_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 3](https://images.prom.ua/2391911782_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 1](https://images.prom.ua/2391911780_w0_h430_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 4](https://images.prom.ua/2391911783_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 5](https://images.prom.ua/2391911784_w0_h215_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 6](https://images.prom.ua/2391911785_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 7](https://images.prom.ua/2391911109_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 8](https://images.prom.ua/2391911787_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 9](https://images.prom.ua/2391911788_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
![Страйкбольный аналог karabinka SA-E21 PDW EDGE™ Chaos Grey [Specna Arms] (для страйкболу), фото 10](https://images.prom.ua/2391911789_w100_h100_strajkbolnyj-analog-karabinka.jpg)
