Пистолет-пулемет MP7A1 - tan
Elektryczna Пистолет-пулемет MP7A1 produkcji legendarnej firmy Tokyo Marui wykonana została z tworzywa sztucznego, z zastosowaniem elementów metalowych (m.in szyny RIS, lufa zewnętrzna czy prowadnica kolby).
Страйкбольный аналог wyposażona jest w wygodną, rozsuwaną kolbę i składany chwyt przedni, co pozwala na dostosowanie jej do budowy i indywidualnych preferencji użytkownika. Wzdłuż grzbietu i bokach korpusu airsoft аналогов poprowadzone zostały szyny standardu RIS 22 mm, pozwalające na przyłączenie kolimatorowego celownika optycznego. Domyślnie, na szynie zamontowane zostały składane, mechaniczne przyrządy celownicze.
Regulowany system hop-up zastosowany w airsoft аналог znacznie zwiększa celność oraz zasięg airsoft аналог Możliwe jest prowadzenie tak ognia pojedynczego jak i ciągłego, zaś umieszczenie przełącznika trybu ognia po obu stronach korpusu sprawia, że obsługa airsoft аналогов jest niezwykle łatwa tak dla osób prawo- jak i leworęcznych.
Prędkość wylotowa wynosząca ~260FPS czyni привод idealną do gier типа CQB lub jako привод boczną/zapasową przeznaczoną do działań na krótkim dystansie.
Страйкбольный аналог zasilana jest dedykowanym akumulatorem Ni-Cd 7.2V 500mah produkcji Tokyo Marui pozwalający na oddanie ok 1700 strzałów. W zestawie znajduje się także specjalna, dedykowana przejściówka do akumulatora.
Brak akumulatora i ładowarki w zestawie!
W skład zestawu wchodzi:
- аналог
- магазин
- instrukcja obsługi
- шомпол
- adapter do akumulatora
- paczka kulek
- zatyczka do lufy
- przejściówka na lufę
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tokyo Marui |
| Пользовательские характеристики | |
| Blow Back | Нет |
| Hop-Up | да, регулируемый |
| АКБ в комплекте | Нет |
| Вес | 1420 g |
| Вид огня | Автоматический, Одиночный |
| Вместимость магазина | 50 шаров |
| Длина [mm] | 383 - 588 mm |
| Материал изготовления | пластик + металл |
| Питание | Электрический |
| Скорость вылета шара [m/s] | 79 |
| Тип | AEG |
| Тип магазина | Магазин механический малой вместительности |
| Тип резьбы внешнего ствола | 14mm CCW |
| Цвет | TAN |

![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1378842049_w0_h215_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1378842050_w0_h215_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1378842048_w0_h430_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1378842051_w0_h215_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1378842052_w0_h215_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1378842053_w100_h100_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1378842054_w100_h100_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1378842055_w100_h100_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1378842056_w100_h100_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
![Пистолет-пулемет MP7A1 - tan [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1378842057_w100_h100_pistolet-pulemet-mp7a1-.jpg)
