Страйкбольный аналог pistoletu maszynowego CZ SCORPION Vz.61
Страйкбольный аналог pistoletu maszynowego Scorpion Vz.61 legendarnej firmy Tokyo Marui wykonana została z najwyższej jakości materiałów oraz z wielką dbałością o szczegóły. привод wykonano prawie w całości z metalu - jedynym elementem z tworzywa sztucznego jest chwyt pistoletowy. Z metalu wykonano cały korpus airsoft аналогов - istotne elementy takie jak magazynek, osłona spustu czy składana kolba wykonano ze stali. Kompaktowe rozmiary airsoft аналогов będą miały znaczenie podczas walki w ciasnym pomieszczeniu, cтрайкбольный аналог Scorpiona nadawać się będzie także jako zapasowa, krótka cтрайкбольный аналог np. dla snajpera. W zestawie prócz airsoft аналогов dołączony jest magazynek typu Mid-Cap na 58 kulek, przejściówka na zamontowanie tłumika dźwięku oraz szyna RIS na grzbiet korpusu pozwalająca na zamontowanie np. celownika kolimatorowego. Dedykowany do airsoft аналогов mini-akumulator 7,2V (brak w zestawie) Tokyo Marui który umieścić należy w adapterze umieszczamy w chwycie pistoletowym airsoft аналог
W skład zestawu wchodzi:
- airsoft аналог magazynek
- adapter na akumulator Tokyo Marui
- przejściówka do tłumika dźwięku
- szyna RIS
Uwaga! Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tokyo Marui |
| Пользовательские характеристики | |
| Blow Back | Нет |
| Hop-Up | да, регулируемый |
| АКБ в комплекте | Нет |
| Версия гирбокса | Gearbox специальный |
| Вид огня | Автоматический, Одиночный |
| Вместимость магазина | 58 |
| Длина | 265/517mm |
| Длина [мм] | 265/517mm |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 127,5mm |
| Материал изготовления | Сталь + металл + пластик |
| Скорость вылета шара [m/s] | 82 |
| Тип | AEG |
| Тип магазина | Механический магазин |

![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1752099136_w0_h215_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1752099137_w0_h215_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1752099135_w0_h430_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1752099138_w0_h215_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1752099139_w0_h215_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1752099140_w100_h100_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1752099141_w100_h100_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1752099142_w100_h100_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1752099143_w100_h100_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
![Пистолет-пулемёт CZ SCORPION Vz.61 [Tokyo Marui] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1752099144_w100_h100_pistolet-pulemyot-cz-scorpion.jpg)
