Описание
Характеристики
Информация для заказа
Opis
1) Karabin CQB z 10,5-calową lufą zewnętrzną, oraz z kolba z wbudowaną komorą na akumulator.
2) W pełni metalowa konstrukcja.
3) Regulowany metalowy system hop-up.
4) Aluminiowy szyna montażowa Picatinny.
5) Unikalny numer seryjny i logo King Arms wygrawerowane laserowo na komorze spustowej karabinka.
6) Mosfet który pozwala na uzyskanie szybszej reakcji spustu.
7) Regulowany składany celownik przeziernikowy.
8) Gearbox V2 z systemem szybkiej wymiany sprężyny z łożyskami 8mm
9) W zestawie znajduje się magazynek o dużej pojemności na 300 kulek i pionowy chwyt przedni.
UWAGA! Akumulator i ładowarka nie są w komplecie. Trzeba je dokupić dodatkowo.
2) W pełni metalowa konstrukcja.
3) Regulowany metalowy system hop-up.
4) Aluminiowy szyna montażowa Picatinny.
5) Unikalny numer seryjny i logo King Arms wygrawerowane laserowo na komorze spustowej karabinka.
6) Mosfet który pozwala na uzyskanie szybszej reakcji spustu.
7) Regulowany składany celownik przeziernikowy.
8) Gearbox V2 z systemem szybkiej wymiany sprężyny z łożyskami 8mm
9) W zestawie znajduje się magazynek o dużej pojemności na 300 kulek i pionowy chwyt przedni.
UWAGA! Akumulator i ładowarka nie są w komplecie. Trzeba je dokupić dodatkowo.
*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Arms |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | НЕ |
| Версия gearbox | v.2 |
| Вид огня | одиночный, автоматический |
| Диаметр внутреннего стволика [mm] | 6,04 мм |
| Диаметр подшипников [mm] | 8 мм |
| Длина | 700/780 мм |
| Длина внутреннего стволика [mm] | 275 мм |
| Емкость магазина | 300 шаров |
| Коннектор | Tamiya Mini |
| Материал изготовления | алюминий, ABS, сталь |
| Материал магазина | Сталь |
| Нет | Регулируемый |
| Серія зброї | M/AR-серія |
| Скорость вылета шара (м/с) | 360-380 кадров в секунду |
| Тип аккумуляторных ячеек | мини |
| Тип магазина | бункерный |
| Тип подшипников | Стальные втулки |
| Шары | .23g, .25g |
| Энергия вылета шара (J) | 1.2-1.34 J |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |

![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 2](https://images.prom.ua/1797493014_w0_h215_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 3](https://images.prom.ua/1797493015_w0_h215_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 1](https://images.prom.ua/1797493013_w0_h430_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 4](https://images.prom.ua/1797493016_w0_h215_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 5](https://images.prom.ua/1797493017_w0_h215_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 6](https://images.prom.ua/1797493018_w100_h100_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 7](https://images.prom.ua/1797493019_w100_h100_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 8](https://images.prom.ua/1797493020_w100_h100_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 9](https://images.prom.ua/1797493021_w100_h100_m4-cqb-with.jpg)
![M4 CQB with Mosfet Advance - Black [King Arms] (для страйкбола), фото 10](https://images.prom.ua/1797493022_w100_h100_m4-cqb-with.jpg)
